Jakie są najważniejsze programy pralek marki Electrolux?

pralka electrolux

Rynek AGD jest bardzo różnorodny. W ofercie można znaleźć urządzenia, które różnią się specyfikacją i dostępnymi funkcjami. Doskonały przykład stanowią pralki automatyczne, które mają ładowanie z przodu lub od góry. Co więcej, mają też wiele funkcji, które ułatwiają życie. W artykule prezentujemy przegląd oferty Electrolux. Dowiedz się, jakie znajdziesz funkcje w pralkach i jakie są dostępne tryby prania.

Jakie są typy pralek Electrolux?

Pralki Electrolux i nie tylko, ponieważ tak naprawdę każde występujące na rynku możemy podzielić ze względu na umieszczenie załadunku we wnętrzu pralki. Na rynku znajdują się klasyczne rozwiązanie, czyli pralki ładowane od frontu. Są też urządzenie, które oferują ładowność od góry. Te ostatnie sprawdzą się u osób, które nie dysponują zbyt dużą przestrzenią w domu. W ofercie rynkowej dostępne są też pralko-suszarki, które stanowią połączenie tych dwóch urządzeń.

Jakie pralki znajdują się w ofercie firmy Electrolux?

Pralka ładowana od góry TimeCare 500 (EW2T25262P)

Jest to pralka, która powstała z myślą o tym, aby oszczędzić jak najwięcej czasu. Urządzenie jest w stanie dostosować wszystkie parametry prania do długości obecnego cyklu. Daje to gwarancję, że ubrania po wyciągnięciu z pralki będą zawsze czyste. Pralka ma także certyfikat WoolmarkBlue. Stanowi to potwierdzenie tego, że ubrania z wełny będą odpowiednio wyczyszczone, a co najważniejsze niezniszczone.

Pralka Electrolux PerfectCare700

Pralka Electrolux PerfectCare7000 to idealna propozycja dla minimalistów. Można ją z powodzeniem schować za drzwiami szafki. Jednak to nie wszystkie zalety. Ten model oferuje ich znacznie więcej. Na pokładzie urządzenia znajduje się wiele funkcji i przydatnych systemów. Przykładem jest technologia SensiCare. System ten dostosowuje parametry prania do załadunku. Z kolei rozwiązanie soft plus oznacza, że pralka namacza i układa załadunek w bębnie, jeszcze przed rozpoczęciem prania. Dlatego ubrania po wyjęciu z pralki będą miękkie i równo oczyszczone.

Pralka z ładowaniem od frontu PerfectCare 700 UniwersalDos

Jest to prosta pralka, która skupia się przede wszystkim na zapewnieniu komfortu i wygody. Oferuje ona użytkownikom ładowność na poziomie 9 kilogramów. Dzięki temu można przy jej udziale zrobić pranie dla małej rodziny. Ma ona tak zwany system SteamCare. Jest to rozwiązanie, które zabezpiecza przed zagnieceniami po wyciągnięciu ubrań z bębna. Znajdziesz tam również specjalną szufladę na kapsułki UniversalDose. Dzięki temu kapsułka będzie dobrze rozdrobniona z wodą. Wpłynie to bez wątpienia na efektywność. Co więcej, preparat czyszczący dotrze do wszystkich zakamarków i zapewni świeżość ubraniom. Chcesz dowiedzieć się więcej, też na temat odkurzaczy? Zwrócić uwagę pod adresem https://www.pomponik.pl/artykul-sponsorowany/news-co-daje-technologia-uv-w-odkurzaczu,nId,5877112 na temat Co daje technologia UV w odkurzaczu? Znajdziesz tam wszystkie szczegółowe informacje.

Jakie jeszcze inne funkcje i programy mają pralki marki Electrolux?

Pralki marki Electrolux mają na przykład funkcje UltraWash, czyli program prania w niskiej temperaturze (30 stopni Celsjusza). Dzięki temu ubrania zachowują świeżość. Z kolei funkcja FreshScent jest to system odświeżenia odzieży z wykorzystaniem SteamCare. Wystarczy 15 minut, aby odzyskać świeżość ubrań. System poza parą wykorzystuje specjalnie dobrane substancje zapachowe. Natomiast funkcja AutoDose dozuje do bębna pralki właściwą ilość detergentu. W tym przypadku jednorazowe napełnienie szuflady wystarcza nawet na 20 prań. TimeManager pozwala na dostosowanie długości cyklu prania do indywidualnych potrzeb. Warto także wspomnieć o programie do prania ubrań dziecięcych. Zapewnia on ochronę włókien i kolorów.

Proponowane artykuły

Dodaj komentarz