Sylwestrowa zabawa z dziećmi – sprawdź nasze patenty!

sylwester

Pandemia koronawirusa większości z nas pokrzyżowała sylwestrowe plany. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Zawsze możemy wykorzystać ten czas na świetną zabawę w rodzinnym gronie i sprawić, by nasze dzieci też były zadowolone z sylwestrowych harców. Przecież szczęśliwe dzieci to szczęśliwi rodzice, prawda? Sprawdź nasze pomysły!

Wspólne karaoke

Nic tak nie jednoczy ludzi, jak wspólne śpiewanie! A na dodatek w sylwestra możemy pobyć nieco głośniej niż zwykle. Zabawa podczas śpiewania ulubionych piosenek sprawia frajdę nie tylko dzieciom, ale i rodzicom.

Możemy zakupić specjalny zestaw do karaoke, podłączany do komputera lub telewizora, jednak wystarczy również dostęp do internetu, gdzie znajdziemy rozmaite piosenki w wersji do śpiewania. Przyda się także coś do picia, aby czasami zwilżyć gardło.

Gry planszowe

W przerwach od tańczenia i śpiewania możemy zagrać w coś ciekawego . Na rynku istnieje cała masa rodzinnych planszówek albo gier ruchowych, które możemy wykorzystać podczas sylwestrowej zabawy.

W takim momencie sprawdzą się nawet zwykłe „Państwa-Miasta” albo kalambury, które dostarczą wszystkim niemałej rozrywki, lecz idealny na tą okazję jest popularny Twister, zapewniający ubaw i śmiech bez końca.

Przebieranki

Dzieciaki uwielbiają się przebierać, zwłaszcza za swoje ulubione bajkowe postacie. Zabawa sylwestrowa w baśniowym albo kreskówkowym klimacie zapewni naszym pociechom niezapomniane wrażenie, a sam kostium może być też ciekawym prezentem.

Przebranie możemy stworzyć sami, ale w internecie znajdziemy bardzo dużo różnorodnych ofert, zarówno jeśli chodzi o stroje dla dziewczynek, jak i kostiumy dla chłopców. Księżniczki, superbohaterowie i wiele innych – wybór należy do Ciebie!

Zimne ognie

Czy pamiętacie te małe iskrzące się patyczki? Wcale nie potrzeba głośnych i niebezpiecznych fajerwerków, by zapewnić dzieciom dużo wrażeń. Zimne ognie bez problemu sprawdzą się jako atrakcja na domowej imprezie sylwestrowej. Są zdecydowanie bezpieczniejsze niż petardy, a jednocześnie mają w sobie pewnego rodzaju magię, którą pokochają nasze pociechy.

Bądźmy „fajnymi” rodzicami!

Na balu lub hucznej imprezie sylwestrowej zobaczymy się za rok, a teraz wykorzystajmy ten czas, aby zapewnić wspaniały wieczór dla naszych dzieci. Gwarantujemy, że my – rodzice – również będziemy się świetnie bawić.

Zatem szykujmy planszówki, zimne ognie i przebrania dla dzieci, zróbmy playlistę naszych ulubionych utworów, przygotujmy smaczne przekąski i wejdźmy w nowy rok jako szczęśliwa rodzina!

Proponowane artykuły

Dodaj komentarz