klubik dizeciecy

Kluby dziecięce to doskonała alternatywa dla żłobków. Zostały przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Opiekę nad maluchami sprawują w tych instytucjach wyłącznie osoby  z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Dolna granica przewidziana dla klubów to pierwszy rok życia. Mogą do nich uczęszczać nawet dzieci, które ukończyły 4 latka. Sprawdź, w jak doskonałych warunkach może spędzać czas Twój maluszek, podczas gdy Ty jesteś w pracy!

Kluby dziecięce – co to za miejsca?

W przypadku klubów dziecięcych istnieje możliwość posyłania dzieci z niepełnosprawnościami. Mowa tu zarówno o chorobach somatycznych, jak i zaburzeniach mowy czy niepełnosprawności ruchowej. Kluby dziecięce w Stargardzie przyjmują również dzieci z zaburzeniami mowy, osobowością lękową, a nawet autyzmem.

Miejsca te gwarantują profesjonalną opiekę, ale również gwarantują  atmosferę przyjaznej współpracy, szacunku, i wsparcia. Dzieci ze schorzeniami mogą realizować się tutaj w grupie, zapominając o trudnościach związanych ze stanem chorobowym. Niewątpliwym atutem jest doskonała opieka specjalistów.

Przedszkola integracyjne – dlaczego warto wybrać dla swojego dziecka?

Zarówno kluby dziecięce, jak i przedszkola integracyjne w Stargardzie to rozwiązanie idealne dla rodziców dzieci z dysfunkcjami. Pociechy mogą tutaj skorzystać z wielu inspirujących zajęć korzystnie wpływających na ich umiejętności manualne, społeczne i ruchowe, a także samopoczucie psychiczne.

W ramach zajęć dzieci uczą się języka angielskiego. W planie znajdują się przedmioty, takie jak dogoterapia, taniec, bajkoterapia, globalne czytanie, rytmika  z terapią mowy czy kinezjologia edukacyjna. Są to niepubliczne przedszkola, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem rodziców dzieci, które oprócz podstawowej opieki wymagają specjalistycznego wsparcia.

Kluby dziecięce to idealny wybór dla wszystkich rodziców poszukujących dla swoich pociech dobrej opieki codziennej. Ponadto miejsca te są doskonałym rozwiązaniem w kwestii odpowiedniego przygotowania do zerówki i pierwszych klas szkoły podstawowej.

Proponowane artykuły

Dodaj komentarz