Czym powinno charakteryzować się łóżko niemowlęce?

lozko niemowlece

Dziecko przychodzi na świat z określonymi potrzebami, które dorośli starają się zaspokoić. Oczekując na narodziny, z radością i nadzieją przygotowujemy pokój dla maluszka. Będziemy w nim spędzać czas z dzieckiem w ciągu dnia, a w nocy maluch spokojnie zaśnie w swoim łóżeczku. Rodzice wybierają spośród wielu ofert na łóżka dla dzieci, to najlepsze, aby dziecko miało zdrowy sen.

O tym, czy łóżeczko jest odpowiednie, powie nam dziecko

Staramy się wybrać najbardziej komfortowy materacyk, poduszki, pościel. Troszczymy się o najdrobniejsze szczegóły. A jednak często zdarza się, że dziecko nie akceptuje naszych wyborów. Nie martwmy się, to przytrafia się wielu rodzinom i wszyscy znajdują jakiś sposób. Korzystne rozwiązania dla dzieci oferuje sklep internetowy hoplano.com, proponując dostawne łóżka dla niemowląt. Atrakcyjne, lekkie i stabilne, dostawione do łóżka dorosłych zapewnia spokojny sen całej rodzinie. System regulacji pozwala dopasować wysokość łóżeczka do materaca rodziców. Innowacyjne rozwiązanie ma dodatkowe funkcje i sprawdzi się także, jako kołyska lub łóżeczko podróżne.

Jakie zalety mają dostawne łóżka dziecięce?

Łóżeczko dostawne Lionelo Leonie jest rozwiązaniem, którego zalety szybko odkryją zarówno dorośli, jak i dziecko. Daje się łatwo dopasować do łóżka rodziców, dzięki 5-stopniowej regulacji wysokości. Dodatkowo specjalna konstrukcja pozwala na ustawienie materacyka pod kątem. To praktyczna funkcja, gdy maluch ma problemy z ulewaniem lub męczy go katar. Leonie może służyć również jako łóżeczko wolnostojące, w dowolnie wybranym miejscu w domu. Obracane końcówki nóg pozwalają na delikatne kołysanie, które bobasy uwielbiają. Dostawne łóżka dziecięce przede wszystkim zapewniają bliskość między dzieckiem i rodzicami, a więc jeszcze więcej radości i spokoju w codziennym życiu rodziny.

Nowoczesne, pomysłowe i bezpieczne łóżka dla niemowląt

Stabilna konstrukcja, wyposażona jest w pas mocujący, zapewniając dziecku bezpieczeństwo w nocy, podczas snu. Można go zamontować do stelaża łóżka rodziców. Materiały, z których wykonane są łóżka dla niemowląt łatwo utrzymać w czystości. Pokrowiec materaca można wygodnie prać w pralce, dzięki czemu zawsze pachnie świeżością.

Łóżeczko zostało poddane wieloetapowej weryfikacji. Pozytywnie przeszło szereg testów kontrolnych wewnętrznych oraz w niezależnych laboratoriach certyfikujących Intertek, TUV i SGS. Posiada europejski standard bezpieczeństwa EN 1130

Proponowane artykuły

Dodaj komentarz