Balonowe trendy – dekoracje w bajkowym stylu

Czas na wspaniałe przyjęcie! Co to będzie? Urodziny, bal karnawałowy, Halloween, Andrzejki czy może zwykła dziecięca impreza bez okazji? Na każdą z tych uroczystości na pewno przydadzą się wyjątkowe dekoracje. I nie mówimy tutaj o zwykłych balonach i serpentynach, które każdy z nas zna od wielu lat. Nasze dzieci mają to szczęście, że żyją w trochę innych czasach, gdzie nawet imprezowe gadżety wyznaczają pewne trendy. Dziś pokażemy Wam 5 takich motywów balonów, które zrobią furorę na każdej dziecięcej zabawie.

Bajkowe motywy

Zacznijmy spokojnie. W tym wypadku kształt balonów możemy określić jako tradycyjny, jednak bardzo daleko im do zwykłych, nudnych dekoracji. Dlaczego takie balony są wyjątkowe? Ponieważ możemy dostosować je do upodobań naszych pociech poprzez wybór takich z wyróżniającym się motywem. Co mamy na myśli? W internecie znajdziecie bardzo wiele balonów z grafikami przedstawiającymi bohaterów najróżniejszych bajek i filmów, jak np. Harry Potter czy Psi Patrol. Jeśli nasze dziecko uwielbia dinozaury albo zwierzaki – takie dekoracje również znajdziemy bez problemu.

Balonowe safari

Foliowe balony na hel spotykamy często podczas najróżniejszych festynów i innych plenerowych uroczystości. Zazwyczaj mają one dość interesujące kształty, jak np. wesołe pyszczki zwierzaków. Dzieci po prostu je uwielbiają! Nic nie stoi na przeszkodzie, by Twoja pociecha miała takie dekoracje na swoim przyjęciu lub podczas codziennej zabawy. Butle z helem do napełniania balonów również zakupisz z łatwością.

Urodzinowe cyferki

Na pewno znacie balony cyferki, prawda? Już kilka lat temu stały się one dość popularne i teraz można spotkać je często w zwykłych marketach lub sklepach z gadżetami. Nic dziwnego, jest to przecież świetna dekoracja na każdą imprezę urodzinową, rocznicę czy jubileusz. Z myślą o najmłodszych narodziła się jednak cała gama przeróżnych, niesamowitych pomysłów, jak tradycyjny kształt cyferek nieco urozmaicić. I tak powstały na przykład cyferki-zwierzaki, które szybko stały się prawdziwym hitem, a dzieciaki oszalały na ich punkcie.

Jednorożce

No to teraz szykujcie się na coś ekstra! Bez wątpienia ucieszy to każdą małą księżniczkę i sprawi, że jej przyjęcie będzie bajkowe, wyjątkowe i niezapomniane. No bo przecież, która dziewczynka nie chciałaby mieć swojego własnego jednorożca? Tak – jednorożna! Balony w kształcie magicznych, bajkowych koni również istnieją i mało tego – są one wręcz uwielbiane przez dzieciaki. Niewątpliwie rozmiar ma tutaj również niebagatelne znaczenie, gdyż pompowane jednorożce potrafią być naprawdę bardzo duże.

Dla prawdziwych herosów

Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Zostaniemy jeszcze w klimacie wyjątkowych, wielkich balonów, ale przeniesiemy się z krainy bajkowych jednorożców, do świata walecznych superbohaterów. Wyobraźcie sobie zatem np. Spidermana albo Ironmana niemal rzeczywistych rozmiarów, który jako wyjątkowa dekoracja na urodzinach Waszych dzieci, zadziwia wszystkich gości. Czy to nie jest genialny pomysł? Oczywiście, że tak!

Wymienione przez nas balony możecie napełniać powietrzem lub helem. Niektóre z nich da się też umieścić np. na wyjątkowych, świecących stojakach. Opcji jest bardzo wiele. Jedno jest jednak pewne – tak ciekawe dekoracje zachwycą każdego malucha, który pojawi się na zabawie, a ta na pewno będzie wyśmienita.

Proponowane artykuły

Dodaj komentarz