Laktator elektryczny – dlaczego jest tak popularny?

laktator

Jednym z bardzo przydatnych produktów w okresie po urodzeniu dziecka jest laktator. Urządzenie służy do odciągania pokarmu z piersi gdy jest go zbyt dużo lub trzeba zrobić zapas na później. Niektóre mamy zaczynają z niego korzystać tuż po porodzie. Można wybrać laktator zwykły lub elektryczny.

Laktator elektryczny – co wpływa na jego popularność?

Obecnie bardzo wiele czynności wykonuje się automatycznie lub półautomatycznie – dzięki temu jest szybciej i łatwiej. Funkcjonalny laktator elektryczny umożliwia łatwe odciąganie pokarmu na przykład podzas jednoczesnego wykonywania innych czynności. To duża wygoda dla kobiety, która po urodzeniu dziecka i tak ma sporo różnyh zajęć.

W porównaniu do prostego w obsłudze zwykłego laktatora, model elektryczny umożliwia ustawienie ssania na poziomie odpowiadającym aktualnym potrzebom. Większość nowoczesnych produktów jest w taką regulację wyposażona. Do tego laktatory elektryczne wyższej jakości działają dwufazowo – tak jak ssie prawdziwe dziecko.

Jak kupić dobry laktator elektryczny?

Zapotrzebowanie na takie urządzenie może wynikać z wielu powodów. Zdecydowanie się na zakup nie musi oznaczać, że trzeba będzie wciąż używać laktatora. Wiele mam woli po prostu mieć coś takiego na wszelki wypadek. Inne wybierają laktator elektryczny, bo mają dużo pokarmu lub często zostawiają dziecko np. z nianią, a chcą karmić je własnym mlekiem.

Wysokiej jakości laktatory, także modele elektryczne, oferuje Simed – produkty dla Mamy i Dziecka. W przypadku takiego zakupu można być pewnym jakości i bezpieczeństwa, co jest niezwykle ważne. Z laktatorem ma kontakt nie tylko mama, ale często także i dziecko. Jego bezawaryjna i wygodna praca ułatwia karmienie i poprawia komfort robienia tego w naturalny sposób.

Nowoczesny laktator elektryczny – co oferuje?

Korzystanie z laktatora pozwala wpłynąć korzystnie na ilość produkowanego pokarmu, więc urządzenie będzie idealne dla kobiet, które mają z tym problem. Dobrej jakości laktator elektryczny może być używany jednocześnie z obu stron, więc stymulacja pokarmu jest pełniejsza i bardziej skuteczna.

Podsumowując, popularność laktatorów elektrycznych wynika z ich rosnącej jakości oraz bezpiecznego działania. Te nowoczesne urządzenia mają różne tryby pracy i działają w dwóch fazach, imitując cykl ssania dziecka.

Proponowane artykuły

Dodaj komentarz