Ból podczas ząbkowania? Wybierz gryzaki Mombella i zapomnij o przykrych dolegliwościach!

zabkowanie

Obolałe dziąsełka potrafią dać się we znaki nie tylko ząbkującemu niemowlęciu, ale całej jego rodzinie. Towarzyszący temu dyskomfort oraz nieprzespane noce potrafią skutecznie zabrać radość z widoku pierwszych, wyrzynających się ząbków. Jak zatem temu zaradzić? Pomocne okażą się gryzaki Mombella, które złagodzą dolegliwości bólowe i kojąco wpłyną na opuchnięte dziąsełka maluszka.

Mombella jest firmą działającą na rynku od 2013 roku. Została stworzona przez młodego ojca i jednocześnie wychowawcę przedszkola, który zdecydował się rozpocząć produkcję gryzaków 3D z bezpiecznego i miękkiego silikonu. W swoich projektach zadbał nie tylko o wysoką jakość wykonania, ale również niecodzienny kształt, dzięki czemu przynoszą ulgę, a także zachęcają do zabawy.

Z myślą o maluszkach i rodzicach

Gryzaki Mombella zostały tak zaprojektowane, aby przynieść maksimum satysfakcji nie tylko użytkującym go maluszkom, ale również jego rodzicom. Sprzyja temu ich starannie opracowany kształt, który uniemożliwia ryzyko zadławienia czy wykonanie z miękkiego i elastycznego silikonu, wolnego od szkodliwych ftalanów czy BPA. Ich odpowiednio wyprofilowany kształt oraz rozmiar ułatwia chwytanie i trzymanie. Z kolei interesująca, żywa kolorystyka z pewnością na długo odciągnie uwagę smyka od obolałych dziąsełek. Co więcej, gryzaki Mombella mogą być używane w mikrofalówce, zamrażarce, a nawet myte w zmywarce – bez szkody dla ich efektownego wyglądu!

Gryzaczki Mombella – dlaczego chwali je tyle mam?

W kategorii najlepszych gryzaków, marka Mombella nie ma sobie równych. Świadczyć o tym fakcie mogą chociażby liczne i pozytywne opinie wielu mam, które jednogłośnie wskazują na ogrom ich zalet. Przede wszystkim zwracają uwagę na fakt, że dosięgają głęboko w buzi niemowlęcia, co sprawia, że przynoszą ulgę wszystkim wyrzynającym się ząbkom – nie tylko tym znajdującym się z przodu. Ponadto, są miękkie, elastyczne i lekkie, dzięki czemu dzieciaczki chętnie po nie sięgają. Nie wspominając już o barwnej kolorystyce, śmiesznych wzorach czy przydatnych funkcjach. Dla przykładu, niektóre gryzaki Mombella są wyposażone w specjalną końcówkę z wypustkami, którą można z powodzeniem wykorzystać jako szczoteczkę do zębów. Inne z kolei charakteryzują się różnorodnością tekstur służących do masażu dziąseł. Są również gryzaczki imitujące kształt kobiecej piersi. Oprócz podstawowej roli, jaką jest przynoszenie ulgi wyrzynającym się ząbkom, dodatkowo ułatwiają maluszkowi odzwyczajenie się od karmienia piersią.

Proponowane artykuły

Dodaj komentarz